Безвідсоткові позики

На сьогоднішній день в Україні існує великий вибір мікрокредітних організацій, готових надати позику на вигідних умовах. Середня процентна ставка, яку пропонують МФО, становить 1,2-2% в день. Однак у кожного клієнта існує можливість оформити безвідсотковий займ. Така практика стала дуже популярна серед користувачів, і з кожним днем приваблює все більше прихильників.

Сума:
Термін:
БІЛЬШЕ ПРОПОЗИЦІЙ

Що таке безвідсоткові позики?

Більшість мікрокредитних організацій з метою реклами надає своїм користувачам спеціальну пропозицію по кредитуванню.

Кредитування під 0 відсотків на карту – це особлива промоакція від МФО. Вона дозволяє компаніям отримувати нових клієнтів, а ті, в свою чергу, ближче знайомляться з сервісом. Однак за українськими законами заборонено видавати позику під 0, тому фактично ставка дорівнює 0,01%.

Хто може взяти безвідсоткові позики онлайн?

Мікрокредітной організації співпрацюють з усіма верствами населення: студентами, неофіційно працевлаштованими, пенсіонерами та навіть з безробітними. Взяти безвідсоткову позику онлайн може будь-який повнолітній громадянин України, у якого є:

  • діючий український паспорт і ідентифікаційний код;
  • банківська картка;
  • номер телефону, електронна пошта.

Як оформити перший займ без відсотків в Україні?

Спочатку ознайомтеся із списком МФО, які можуть видати позику під 0%. Зробити це найзручніше на одному з сайтів-агрегаторів, присвячених мікрокредитним компаніям. Максимальна сума першого позику без відсотків в Україні залежить від компанії і коливається в інтервалів від 3 до 10 тисяч гривень.

Після того як ви визначитеся з МФО, переконайтеся, що у вас під рукою є паспорт, ІПН і банківська карта. Перейдіть на сайт мікрофінансової організації і за допомогою онлайн-калькулятора виставте суму і термін кредиту. Потім заповніть анкету та пройдіть верифікацію. Через пару хвилин вам зателефонує працівник сервісу для підтвердження договору. Після схвалення безвідсотковий кредит онлайн моментально надійде на вашу банківську картку.

Переваги мікрокредитування

  1. Висока швидкість оформлення кредиту. Гроші прийдуть на карту протягом 15-20 хвилин.
  2. Кредит без відсотків можна взяти в будь-який час, з Києва і будь-якого іншого населеного пункту України, потрібен лише смартфон і стабільне підключення до інтернету.
  3. Не потрібно вносити заставу і надавати довідку про доходи.
  4. Є шанс отримати позику із зіпсованою кредитною історією.

Позика під 0% – це відмінна можливість впоратися з фінансовими проблемами і не переплатити зайвого.

Догори