Кредит без довідок

Отримання позики асоціюється з довгої і трудомісткою процедурою: потрібно підтвердити свою платоспроможність, мати хорошу кредитну історію, стабільну роботу. А оформлення кредиту без довідок здається нереальним завданням. Але уникнути паперової тяганини допоможе співпраця з МФО. Ці компанії спеціалізуються на кредитах без довідки про доходи, лояльно ставляться до клієнтів і пропонують найвигідніші умови.

Сума:
Термін:
БІЛЬШЕ ПРОПОЗИЦІЙ

Чим же відрізняється отримання банківської позики і позики від МФО? Ось ключові пункти:

  1. Мінімум обов’язкових документів – тільки паспорт та ідентифікаційний код. А в якості контактної інформації – електронна пошта та номер телефону.
  2. Прості вимоги до позичальників. Стати клієнтом МФО може будь-який повнолітній громадянин України, включаючи тимчасово непрацюючих, студентів, пенсіонерів.
  3. Гроші надходять безпосередньо на банківську карту. Надалі позичальник може використовувати їх на свій розсуд: зняти готівку, розплатитися онлайн.
  4. Короткий час очікування. Заявки на кредит без довідки про доходи аналізує електронна система. Завдяки цьому рішення приймається за 10-15 хвилин.
  5. Всі операції можна проводити через особистий кабінет на сайті, не потрібно відвідувати відділення мікрофінансової організації.

Відрізняються також суми і терміни кредитування. Зазвичай МФО пропонують позики від 500 гривень до 8000-15000 гривень. Тому такий варіант не підійде тим, хто хоче взяти гроші на покупку квартири або автомобіля.

Кредит без довідки про доходи в Україні – це безпечно?

Елементарний процес оформлення заявки і прості вимоги до клієнтів багатьох наштовхують на думку, що кредит онлайн без довідок – ризикована затія. Насправді це не так. Сучасні МФО працюють за державною ліцензією, надають послуги офіційно.

Порада: щоб уникнути негативних моментів в процесі співпраці, уважно ознайомтеся з умовами кредитування. Необхідно дізнатися:

  • процентну ставку;
  • точний термін користування коштами;
  • способи повернення боргу;
  • розмір і порядок нарахування пені в разі прострочення.

Отримання позики без довідок і поручителів не сполучена з ризиком, якщо підійти до питання відповідально.

Як взяти кредит без довідок і поручителів?

Щоб отримати гроші в борг даними способом, зареєструйтесь на сайті МФО, верифікуйте карту в особистому кабінеті, заповніть заявку, дочекайтеся рішення і перерахування коштів. Взяти кредит без довідки та поручителя можна на карту будь-якого українського банку, а повернути – зручним способом.

І ще одна порада наостанок: перед тим як оформляти позику онлайн, уважно розрахуйте суму, яку вам потрібно буде виплатити в результаті. Для цього на сайтах більшості МФО є спеціальний кредитний калькулятор.

Догори